Striptīzs, Topless un Go-Go dejotājas

 

STRIPS.LV” ir starptautiska pasākumu organizēšanas aģentūra, kas labprāt sniegs palīdzīgu roku jūsu vecpuišu vai vecmeitu ballīšu, dzimšanas dienu, šķiršanās ballīšu, svinību un citu privātu un publisku pasākumu organizēšanā.

 

„STRIPS.LV” aģentūras dejotāji galvenokārt ir redzami uzstājoties dažādos privātos un publiskos pasākumos, kā arī uz lielākajām Baltijas klubu skatuvēm, tos padarot par neaizmirstamiem svētkiem gan svinību organizatoriem, gan arī viesiem. Sākot ar 2009. gadu šos dejotājus jūs varat rezervēt arī savai privātajai vai korporatīvajai ballītei vai pasākumam, kas jūsu svētkiem piešķirs īpašu gaisotni un šovu, ko svētku iniciators un viesi atcerēsies un pārrunās vēl ilgi!

 

„STRIPS.LV” piedāvā jūsu pasākumam rezervēt: 

 

 

ü      Sieviešu striptīzs

ü      Vīriešu striptīzs

ü      Lesbi šovs - divu atkailinātu meiteņu erotisks priekšnesums

ü      Topless šovs

ü      GO-GO dejotājas/-us

ü      Eksotisko deju šovs

ü      Profesionālas modeles jūsu preču vai pakalpojumu prezentācijai 

 

 

 

Pasākumu ir iespējams rezervēt visā Baltijas teritorijā, tostarp lauku reģionos. Bet, ja šovs ir nepieciešams ārpus lielākajām pilsētām, ir jārēķinās arī ar papildu ceļa izdevumiem.

 

Lai uzzinātu precīzas pakalpojuma izmaksas, lūdzam sūtīt jūsu pasākuma aprakstu uz e-pastu info@strips.lv vai arī zvanīt uz  Mob. Tālr. +371 29882228